Poliüretan Enjeksiyon

Poliüretan Enjeksiyon

Poliüretan Enjeksiyon

İnşaat sonrasında oturulan ya da iş amaçlı hizmet verilen binalarda en çok karşılaşılan sorunlar arasında su sızıntıları yer almaktadır. Üst kattan komşunuzdan gelen su sızıntıları ya da alt kattan komşunuzdan gelen su sızıntısı yönündeki size gelen şikayetler Poliüretan Enjeksiyon için harekete geçmeniz gerektiğinin sinyalini sizlere vermektedir. Son derece başarılı çözüm ortağı haline gelebilecek olan bu yöntemle bir an önce sızıntıları engelleyebilir ve hem şikayet almaktan kurtulur, hem de şikayetçi duruma düşmekten kurtulabilirsiniz. İster siz kullanın, isterseniz de yakın çevrenize ya da üst kattaki komşunuza önerin; bu işlemi uzman ellere bırakılması gerektiğinin farkında olun. Poliüretan Enjeksiyon hizmeti almak için uzmanlarla görüşüp öncelikle ilk tespitler yapılmalı ardından da hizmet aldığınız ekip işe koyulmalıdır.

Poliüretan Enjeksiyon Hizmetinin Özellikleri Nelerdir?

Poliüretan Enjeksiyon hizmeti almak ve bu hizmeti alarak elde ettiğiniz özellikler aynı zamanda enjeksiyonun da özelliklerini kapsamaktadır. Bu yüzden enjeksiyonun sağladığı özellikler sayesinde sizlere kendi yaptığımız hizmetten de küçük ayrıntılar vermek istiyoruz. Böylece aklınıza takılan soru işaretlerine de yanıt bulabilirsiniz.

·         Poliüretan maddesi enjekte edilir ve edilmesinden çok kısa süre zarfı içerisinde su ile reaksiyon yani; temas haline geçmektedir.

·         Enjeksiyon yapılan poliüretan maddesi iki farklı bileşenin bir araya gelerek tepkimesi sonucunda meydana gelerek oluşmaktadır.

·         Enjeksiyon içerisinden çıkan poliüretan maddesi tıpkı iğne enjeksiyonunun içinden çıkan sıvı ilaç gibi bir kıvama sahip olduğundan dolayı su sızıntılarını önler. Su sızıntılarını önlemesinde ya da var olan su sızıntısını gidermesi noktasında en önemli yardımcısı enjeksiyonun tüm çatlakları dolduruyor olmasından kaynaklanmaktadır.

·         Enjeksiyon işleminde genleşme hali büyük önem taşımaktadır. Poliüretan maddesi enjeksiyon ve çıkışında tam tamına 15 kat genleşmektedir. Bu da var olan su sızıntısının giderilmesinde yine en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

·         Köpük oluşumu olarak nitelendirdiğimiz reaksiyon yani tepkime hızı uzman eller sayesinde arttırılabilir. Bu yüzden mutlaka uzmanlarla iletişime geçmeniz gerekir.

Poliüretan Enjeksiyon Hizmetinin Ücreti Ne Kadar?

Firmamız sizleri mağdur etmemek için elinden geldiğince makul fiyatlar sunmaktadır. Bu yüzden iletişime geçiniz.

TAKİP EDİN

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN