Epoksi Zemin Kaplamalar,

Epoksi Zemin Kaplamalar

Epoksi zemin, son yıllarda en çok kullanılan kaplama türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek dayanıklı yapısı, gerek hijyenik bir yapıda olması, gerek kolayca temizlenmesi ve gerekse de kimyasallara karşı dayanıklı olması, epoksi zemini tercih etmemize neden olacak özelliklerin başında gelmektedir. Epoksi zemin kaplamaları, oldukça etkili bir yapıya sahiptir. Kullanımı ne kadar kaliteli olursa, ömrünün de o denli uzun olacağını da hatırlatmak isteriz. Yani, kısaca söylemek gerekirse, epoksi kaplamayı tercih edenler, her zaman oldukça avantajlı ve de hep bir adım önde olacaktır. Bu kaplama türleri, ortaya çıkardığı özelliklerle de adından her daim söz ettirmektedir. O özellikleri şöyle sıralayabiliriz: 

  • Dayanıklı bir yapıya sahiptir.  

  • Temizliğinin ve bakımının son derece kolay olduğunu vurgulayabiliriz.  

  • Hijyenik yüzeyler oluşturmaktadır. 

  • Çok kolay ve hızlı bir şekilde uygulanmaktadır. Böylece zaman kaybı da asla yaşanmamaktadır. Sonuç, çok çabuk elde edilmektedir.   

  • Epoksi zemin kaplamaları, oluşabilecek herhangi bir zarara karşı da anında çözüm sağlamaktadır. 

  • Çatlamaya karşı da dirençlidir. 

  • Döşeme ile aralarında çok güçlü bir bağ oluştuğunu da söyleyebiliriz.  

  • Kürlenme, oldukça hızlı bir şekilde sağlanmaktadır.  

  • Bu kaplamalar, nereye uygulanırsa uygulansın, estetik görüntüsüyle her zaman dikkat çekmektedir.  

Epoksi zemin kaplamaları, çeşitleri itibari ile de göz kamaştırmaktadır. Bu kaplamaların, şeffaf epoksi zemin kaplama, 3 boyutlu epoksi zemin kaplama, portakal desenli epoksi zemin kaplama, multilayer epoksi zemin kaplama, endüstriyel epoksi zemin kaplama, fosforlu epoksi zemin kaplamacoating epoksi zemin kaplama, antibakteriyel epoksi zemin kaplamaself levelling epoksi zemin kaplamamortar epoksi zemin kaplama ve bunun gibi çok sayıda çeşide sahip olduğunu da söyleyebiliriz.  

Epoksi zemin kaplamaları, uygulandığı alanların çok fazla olmasıyla da dikkat çekmektedir. Hastane, otopark, çeşitli fabrikalar, çeşitli tesisler, depolar, spor sahaları, atölyeler ve daha birçok alanda epoksi zemin kaplamaya rastlamaktayız. Hem özelliklerinin hem de uygulama alanlarının fazla olmasının yanı sıra, bu kaplamaların kaliteli yapılması da oldukça önemlidir. Dolayısıyla, epoksi zemin kaplamalarının doğru kişiler tarafından yapılması da çok büyük önem arz etmektedir.   


Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama Ustaları

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi Zemin Kaplama Yapan firmalar

İstanbul Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama İşlemleri

Epoksi Kaplama
 


TAKİP EDİN

AHŞAP ÇATI MI YAPTIRACAKSINIZ? ÇATI TAMİRİ VE YAPIM HİZMETLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN TEKLİF ALIN